Výroba

Komplexní ukázka vývoje a výroby pluhů pod jednou střechou – nejmodernější stroje a zařízení, kvalifikovaný personál, rychlá realizace objednávek a to vše v jedinečné kvalitě.

 

Proces výroby

1. Vývoj a konstrukce

Naši konstruktéři mají dlouholeté zkušenosti s vývojem a konstrukcí. Pomocí 3D kreslícího programu Inventor dokáží přímo v počítači sestavit pluh a odladit tak případné technologické nedostatky.

1. Vývoj a konstrukce

2. Pálení

Moderní pálící stroje značky Pierce Control jsou vybaveny plazmovými a kyslíkovými hořáky. Na obou strojích lze pálit plechy o velikosti 2x3 m. Plazmový hořák dělí materiály od 2 do 15 mm a kyslíkový hořák od 20 do 100 mm.

2. Pálení

3. CNC obrábění

CNC obráběcí centra zajišťují přesné vrtání a obrábění komponentů našich výrobků.

3. CNC obrábění

4. Soustružení

Soustružnické centrum nám umožňuje vytváření širokého spektra součástek, které jsou potřebné ke zhotovení našich výrobků.

4. Soustružení

5. Ohraňovací lis

Ohraňovací lis APHS 3108x150 o tlaku 150 tun má zdvih 260 mm a maximální délku ohybu 3100 mm. Lze ohýbat materiál o síle od 1 mm do 20 mm.

5. Ohraňovací lis

6. Tepelné zpracování

Procesem kalení projde podstatná část komponentů používaná na pluzích. Výhodou tohoto zpracování je naprosto řízený průběh procesu včetně teplot, uhlíkového potenciálu a grafického záznamu těchto hodnot. Při tomto způsobu tepelného zpracování dochází k minimálním deformacím.

6. Tepelné zpracování

7. Svařování

Svařování komponentů probíhá metodou MIG. Při práci je používána moderní technologie společnosti ESAB. Mezi její výhody patří robotické podávání svařovacího drátu a nedeformovatelnost materiálu v průběhu svařování.

7. Svařování

8. Montáž pluhů

Kompletace pluhů probíhá v moderně vybavených montážních halách, kde skupina kvalifikovaných pracovníků sestavuje jednotlivé pluhy.

8. Montáž pluhů

9. Expedice

Tým kvalifikovaných pracovníků nakládá hotové výrobky pomocí manipulační techniky. Při manipulaci je dbáno na každý detail tak, aby při přepravě k zákazníkovi nedošlo k poškození strojů.

9. Expedice